AMBİYANS FUARCILIK

25+ Yıl

Biz Kimiz?

Türkiye'nin ilk Ev ve Mutfak Ürünleri fuarını organize eden ekibiyiz.

Ekibimiz olarak 1996 yılında Türkiye'nin bu alanda Türkiye'nin ilk sektörel fuarını düzenlemeye başladık ve Dünya fuarları arasında ilk 3'de yerini alarak prestijli bir nokyaya ulaştırdık.

Hedefimiz Ambiyans Fuarcılık A.Ş. çatısı altında; Türk üretici ve markalarının uluslararası platformda profesyonel ziyaretçilerin bir araya geldiği, en güncel sektörel gelişmelerin ve teknolojilerin sunulduğu, herkesin kazanç sağladığı bir ortam oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemize ve sektörümüze yakışır bir şekilde, fuarlarımızı organize ederek Dünya'nın dört bir yanından profesyonel satın alma yetkilileri ile kanaat önderlerinin ziyaret edeceği 'İhracat Platformu ve Merkezi' oluşturmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda ideal ve kaliteli bir organizasyon düzenleyerek, yerli üretimimizin ve markalarımızın global vizyonunu uluslararası pazarlar ile buluşturacağız.

Misyonumuz

Ambiyans Fuarcılık olarak dünyada Türk ürünlerinin dünya üzerindeki gücünü artırarak sınır aşırı bilinirlik elde etmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda başta Ambiyans Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı ve diğer organize ettiğimiz fuarlarımız güvenilir uluslararası ticaret ilişkileri ve dünya üzerinde edindiği bilgi birikimi ile tüm bu olumlu süreçlerini ülkemize aktarılması için çalışmaktadır.